Zamknąłem szyldy reklamowe Kraków, ponieważ zbankrutowały

szyldy reklamowe Kraków

Zawsze miałem duszę inwestora. Pewnego dnia zostałem właścicielem znacznego spadku i chciałem stworzyć coś nie powtarzalnego. Nie interesowały mnie niestety nieruchomości. Zawsze uważałem, że jest to zbyt nudne.

Mało popularne szyldy reklamowe z Krakowa

szyldy reklamowe KrakówOstatecznie odkupiłem od bardzo bogatych właścicieli dwie agencje reklamowe na terenie Krakowa. Chciałem za jednym zamachem pozbyć się konkurencji. Na początku to nie było trudne zadanie. Miałem pod sobą bardzo wykwalifikowaną kadrę i oni znali się na swojej pracy. Obklejanie samochodów było dla nas codziennością. Moi graficy komputerowi wykazywali się wielką kreatywnością i zawsze tworzyli coś kreatywnego. Na dodatek nasza reklama była dość popularną usługą. Niestety z czasem moi najlepsi specjaliści zaczęli odchodzić. Nowi pracownicy nie mieli takiego doświadczenia i brakowało im talentu. Wszystko zaczęło bardzo powoli upadać. Na dodatek nasze szyldy podświetlane były zbyt tradycyjne. Mieliśmy problem ze zrobieniem czegoś zupełnie nowego. Ostatecznie ja sam byłem tylko inwestorem i nie potrafiłem zarządzać dwoma dużymi placówkami. Wkrótce nasze szyldy reklamowe Kraków stały się coraz mniej popularne. Ja musiałem ogłosić nasze bankructwo i zamknąć dwie spore korporacje. To wydarzenie mnie bardzo dużo nauczyło. Dowiedziałem się, że pieniądze nie są wystarczającym kluczem do sukcesu. W biznesie liczy się także wiedza i zaangażowanie. Nie można podejmować pochopnych decyzji. Na dodatek musiałem zająć się zupełnie inną branżą. Tym razem postawiłem na zwyczajny sklep. Miałem w tym trochę więcej doświadczenia i sam mogłem dokonywać ważnych decyzji.

To wszystko miało dużo większy sens. Ja również straciłem ogromną część oszczędności. O moim bankructwie mówiły wszystkie gazety. Dziennikarze nie dawali mi spokoju. Nowa branża na pewno będzie przynosiła mi trochę lepsze zyski i satysfakcję.