Wybredną Pannę Młodą ucieszyła fotobudka

Ostatnio miałam przyjemność uczestniczyć w weselu mojej koleżanki. Z racji, że byłam jej druhną cały czas brałam udział wraz z nią w przygotowaniach do ślubu.

Fotobudka to atrakcja, która ucieszy nawet wybrednych

fotobudkaPierwsze co oczywiście pomogłam wybrać jej sukienkę co była nie lada wyzwaniem, gdyż należy ona raczej do osób wybrednych. Na szczęście co do kwiatów była mniej wybredna gdyż miała swój ulubiony typ. Długo szukałam jej pomysłu na fryzurę, a później objeżdzałam restauracje, w celu szukania idealnego miejsca. Powoli byłam już tym trochę zmęczona, gdyż czułam się tak jakby to był mój ślub, a musiałam jeszcze przecież zorganizować dla niej wieczór panieński. Na szczęście zespół miała polecony przez znajomych bo już sobie wyobrażam jaki robiłaby casting i ile czasu spędziłybyśmy na przesłuchiwaniu poszczególnych zespołów. Jednak za to musiałam przejrzeć jakieś sto portfolio fotografów, z których oczywiście żaden jej się nie spodobał. Ten operował źle cieniem, ten brzydko obrabiał zdjęcia, a jeszcze inny źle uchwycił pozy, no a ten niewłaściwie ustawił no i jeszcze w grę oczywiście wchodziła cena. Wiedziałam jednak, że zapewne i ona jest poddenerwowana tym całym wielkim wydarzeniem, więc starałam się być ostoją spokoju i oparciem dla niej. Pozostała mi tylko kwestia prezentu, pomyślałam zatem, że dobrym pomysłem będzie fotobudka warszawa cena na wesele. W Warszawie jest to dosyć powszechne rozwiązanie na wesele, świetna pamiątka dla gości i młodej pary, a do tego niezła zabawa. Fotobudka sprawiła się zatem idealnie i o dziwo spodobała się mojej wybrednej koleżance.

Stwierdziła, że to świetny pomysł i bardzo mi dziękuje, ze wszystkich zrobionych zdjęć, będzie można stworzyć piękny, pamiątkowy album.