Wybór reklam podświetlanych

reklamy podświetlane

Wybór odpowiedniej reklamy nie jest prosty. Na rynku jest dostępnych coraz więcej możliwości, przez co wielu klientów się gubi w gąszczu propozycji i informacji. Nie wiedzą, czy lepiej postawić na nowoczesne rozwiązania, czy na sprawdzone sposoby promocji. Nie wiedzą, czy nowe wersje reklam są warte swojej ceny, a czy tanie nie oznacza ze szybko się zepsuje. Co zatem warto wybrać?

Rodzaje reklam z podświetleniem

reklamy podświetlaneNa pewno zawsze sprawdzonym i polecanym rozwiązaniem będą reklamy podświetlane z Warszawy lub z innego miasta. Takie reklamy mają jedna ogromną zaletę nad standardowymi – są widoczne przez cały dzień i noc. Billboard czy szyld ginie w mroku, jest nieczytelny dla klientów. Są jednak przecież takie miejsca do których chodzi się głównie wieczorem, takie jak bary, czy kluby. Warto jest je odznaczyć na tle innych budynków i zainwestować w reklamę świetlną. Taka reklama nie jest o wiele droższa od standardowych, a jest równie trwała i zawsze widoczna. To dobra inwestycja na przyszłość. Są różne rodzaje świetlnej reklamy. Na elewacjach budynków np. galerii handlowych często widać podświetlane litery lub logo firmy. W ten sposób klienci z daleka widzą jakie marki mogą znaleźć w danym sklepie. W ofertach producentów dostępne są także kasetony podświetlane.

reklamy podświetlaneWykonywane są one z dibondu i mają wbudowane ledowe podświetlenie. Do wyboru są kasetony jednostronne oraz dwustronne. Można je zatem montować nie tylko na ścianie równolegle do niej, ale także prostopadle, tak jak szyldy reklamowe. Tworzy się też osobne konstrukcje na kasetony, wolnostojące, dzięki czemu mogą one stanąć na przykład przed siedzibą firmy. Kolejna opcja do neony. Są to cienkie kolorowe rurki wypełnione gazem, dzięki którym mogą się świecić w nocy. Z neonów tworzy się nazwy firmy, jak również napisy typu ,,Promocje”, ,,Otwarte/zamknięte” (podświetla się jeden napis naraz), czy ,,Zapraszamy”. Neony montuje się zwykle wewnątrz budynków przy szybach lub też na ścianach. Mają one zawsze intensywne kolory, dzięki czemu napisy będą widoczne z daleka i przyciągną wzrok potencjalnych klientów. Na pewno jest jeszcze wiele więcej rodzajów reklam podświetlanych niż tylko neony, kasetony czy litery.

Obecnie nawet szyldy czy billboardy mogą mieć zamontowane lampy, dzięki czemu będą widoczne także w nocy. Warto jednak sprawdzić, czy wykorzystany do produkcji materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne jak i na zmienne warunki atmosferyczne. W końcu jest to spora inwestycja, więc lepiej od razu kupić coś, co będzie wytrzymałe i zawsze będzi dobrze wyglądać.