Kto stworzy tablice reklamowe

tablice raklamowe

Kiedy wybierałam się na studia z zarządzania i marketingu to zupełnie inaczej widziałam swoją przyszłość. Interesowała mnie praca w kadrach, tak zwane zarządzanie zasobami ludzkimi. Lubiłam rozmawiać z ludźmi, myślę, ze dobrze szło by mi przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych.

Tablice reklamowe obecne są wszędzie

tablice raklamowePotrafię przekonywać innych do swoich racji, nawet złe wiadomości umiem taktownie i stosownie do okoliczności przekazywać. Jednak już w trakcie studiów odkryłam, że najprawdopodobniej nie znajdę pracy w zawodzie. Ofert pracy było bardzo niewiele, nawet jeśli szukałam w całym kraju, a nie tylko w moim rodzinnym Inowrocławiu i w Bydgoszczy,w której studiuję. Musiałam zatem zastanowić się co dalej. Wtedy kiedy tak przeglądałam oferty pracy to rzuciło mi się w oczy, ze jest bardzo wiele ofert dla marketingowców. Reklama była wszędzie. Potrzebni byli specjaliści od projektowania grafik reklamowych, który umieją wykonać logo firmy, banery na Facebooka, czy grafiki na tablice reklamowe Inowrocław. Potrzebne też były osoby znające się na nowych technologiach, znające języki programowania do tworzenia aplikacji mobilnych i stron internetowych. Potrzebny był nawet skład i łamanie tekstu i osoby do pisania tekstów reklamowych. To skłoniło mnie, żeby wybrać specjalizację ,,reklama i marketing”. To była bardzo dobra decyzja. Nie dosyć, ze zajęcia na tej specjalizacji bardzo mi się podobały, to jeszcze podczas studiów magisterskich udało mi się dostać na staż, a później do pracy. Teraz nawet sama prowadzę szkolenia ekonomia społeczna i uczę innych, jak powinni dobierać oni strategie marketingowe do potrzeb klienta.

Oczywiście, robię też czasem bardziej prozaiczne rzeczy, takie jak tablice reklamowe, pisanie tekstów na blogi, czy poprawianie wizytówek, ale nawet takie zadania mi się podobają. Nie zamieniłabym swojej pracy na żadną inną. Moja decyzja odnośnie studiów i specjalizacji była bardzo korzystna.