Długopisy reklamowe – promocja firmy na Święcie Miasta

długopisy reklamowe

Zbliżają się wakacje a sezon letni to każdego roku organizowane właściwie w każdym mieście święta miasta. Święto miasta to świetna okazja dla wszystkich marketingowców do pokazania się oraz zaistnienia w świadomości mieszkańców miasta na którym działamy oraz okolicznych miejscowości – gdyż wiadomo, że w takich wydarzeniach bierze udział zawsze bardzo dużo osób.

Długopisy reklamowe rozdawane za darmo

długopisy reklamoweZaistnieć w świadomości uczestników zabawy można na wiele sposobów, pierwszy z nich to przyłączenie się do organizacji lub zostanie jednym ze sponsorów – dzięki czemu logo przedsiębiorstwa pojawi się już na plakatach. Kolejnym a właściwie obowiązkowym zachowaniem to rozstawienie stoiska, najlepiej w jak najbardziej widocznym miejscu, gdzieś niedaleko sceny, przy której jak wiadomo przebywa najwięcej osób. Rozstawione stoisko to także świetna okazja do rozdawania gadżetów reklamowych na przykład długopisy reklamowe z logo firmy czy gadżetów z nadrukiem na przykład koszulek czy kubków z logo. Dobrym i ostatnio bardzo popularnym gadżetem reklamowym są także odblaski z logo – społeczeństwo ma coraz większą świadomość bezpieczeństwa na drodze i chętnie stosuje odblaski. Innymi coraz częściej używanymi gadżetami są eko gadżety, pokazujące troskę i dbanie o ekologię. Dobrym rozwiązaniem, niezależnie od tego jaką branże reprezentujemy, jest zorganizowanie przy stoisku atrakcji dla dzieci – mało który rodzic potrafi odmówić swojemu dziecku na przykład możliwości pomalowania twarzy, którą za można mieć za darmo.

A jak wiadomo, za dziećmi przyjdą rodzice i w czasie kiedy dziecko będzie się bawiło marketingowiec ma świetna okazję do porozmawiania z rodzicem oraz zaprezentowania mu oferty firmy.